Care Line Satin Oil Treatment - niewiarygodnie miękkie i lśniace włosy

Zabiegi keratynowe na włosy - wygładzanie, odżywianie, prostowanie

Intensywna pielęgnacja i regeneracja matowych i zniszczonych włosów z zastosowaniem naturalnych kosmetyków. Formuła Care Line Satin Oil cechuje się połączeniem Minerałów Esencjonalnych z luksusowa bogata mieszanką olejków, które wnikają do głębokich warstw włosa.

 Ta unikalna formuła nowej generacji zapewnia piękny połysk, ale także odżywia włosy od wewnątrz.

Odżywienie - olejki Monoi i z nasion Papai przenikają do rdzenia włosa i regenerują suche i zniszczone włosy. Olejek ze Słodkich Migdałów odżywia warstwy powierzchowne, tuz pod łuska włosa.

Miękkość - olejek Ylangu nadaje miękkość, wygładza i chroni trzon włosa dzięki naturalnym przeciwutleniaczom, kwasom tłuszczowym Omega 6 i Omega 9. Zapewnia ochronę przed promieniowaniem UV.

Połysk - olejek z Marakui (kwiatu passiflory) dzięki dużej zawartości kwasów Omega 6 wygładza zewnętrzną powierzchnię włosów, zapewniając im głęboki bogaty połysk.

Zdrowie - Minerały Esencjonalne odżywiają skórę głowy i regulują poziom nawilżenia.

Care Line Satin Oil Treatment - intensywana pielęgnacja i odzywianie włosów

Care Line Satin Oil Treatment można stosować jako:

  • odżywkę wstępną - nałożyć na osuszone ręcznikiem włosy i pozostawić na 5-10 minut i dokładnie umyć Szamponem Care Line Satin Oil.
  • odżywkę na nocnałożyć na osuszone ręcznikiem włosy, delikatnie wmasować i pozostawić na noc. Następnego dnia dokładnie umyć Szamponem Care Line Satin Oil.
  • nadanie połysku - najlepsza regeneracja i uzyskanie połysku. Dodać kilka kropli do Odżywki Care Line Satin Oil. Pozostawić na 5-10 minut i dokładnie spłukać.
  • zabezpieczenie przed czynnikami środowiska - kilka kropli nałożyć na suche lub osuszone ręcznikiem włosy.
  • do stylizacji - wykończenie fryzury - kilka kropli podczas codziennej stylizacji na rozdwojone końcówki zapewnia połysk włosów przez cały dzień.

 

Nie czekaj, sprawdź!

Zadzwoń +48 42 630 66 81 i umów wizytę :-)