Kosmetyki Keune są natychmiast rozpoznawane. Charakterystyczne czarno-srebrne opakowanie i doskonała stylistyka są widoczne na wszystkich produktach Keune. Zestaw Keune jest eleganckim wkładem w wyposażeniu ekskluzywnych salonów fryzjerskich, które wykraczają poza przeciętność.

Jakość kosmetyków jest niesłychanie ważna, a zespół ekspertów ciągle poszukuje nowych doskonalszych rozwiązań. Wielu czołowych fryzjerów współpracuje z Keune i testuje nowe produkty zanim trafią na rynek.
Fabryka i laboratorium Keune mieszczą się w Holandii, podczas gdy marketing jest silnie skoncentrowany we Francji, będącej największym rynkiem zbytu kosmetyków Keune. Poza tym produkty Keune są reprezentowane w 40 krajach w i poza Europą, wśród nich: USA, Kanada, Tajwan.

Seria BLENDBLEND

Blend to wiara w potęgę indywidualności. Gama produktów do stylizacji jest tym, na co wszyscy czekaliśmy, pozwala użyć nam wyobraźni i doświadczenia i stworzyć unikalny produkt pasujący do stylu każdego klienta i do każdego typu włosów. Produkty zostały tak skomponowane, by perfekcyjnie się ze sobą mieszać. A siła całej gamy nie przeminie – będziemy ją rozszerzać i dostosowywać, jeśli tylko klienci zażądają zmiany. Blend ma za zadanie wspierać kreatywność produktami wysokiej jakości, które pozwalają eksperymentować. Keune nie narzuca trendów.
Zachęca, by nauczyć swoich klientów jak wyrażać swój własny styl.
Zainspirowały nas pomysłowość i bogactwo kulturowe całego świata. Chcemy się podzielić naszymi inspiracjami.Kilku najbardziej topowych stylistów pomogło powstać marce Blend, wychodząc naprzeciw indywidualności w stylizacji i potrzebie pielęgnacji. Siedem produktów do stylizacji jest stworzonych po to, by je ze sobą mieszać, aby stworzyć takie fryzury, jakie tylko można sobie wyobrazić. Trzy wyjątkowe linie obejmują wszystkie typy włosów.

CARE LINE

Zachowanie naturalnych funkcji skóry głowy jest niezbędnym warunkiem dobrej kondycji włosów. Kosmetyki Keune Care Line odżywiają je i pomagają zachować tę równowagę. Niezbędne Minerały naturalnego pochodzenia odgrywają tu kluczową rolę. Pielęgnacja przy pomocy Minerałów Esencjonalnych zapewnia długotrwałe polepszenie kondycji włosów. Staną się one jedwabiście gładkie i łatwe do ułożenia.Keune Care Line oferuje wyjątkowe serie produktów dla wszystkich typów włosów i skóry głowy.

Serie Do Włosów:

 • Vital Nutrition: do włosów suchych, porowatych i zniszczonych
 • Color Brilliance: do włosów farbowanych
 • Absolute Volume: do włosów normalnych oraz cienkich idelikatnych
 • Ultimate Control: do włosów trudnych do okiełznania
 • Define Style: pielęgnujące produkty do stylizacji

Serie Do Skóry Głowy:

 • Derma Exfoliating: do walki z łupieżem
 • Derma Regulating: do włosów przetłuszczających się
 • Derma Activating: do włosów delikatnych

MULTI FRUIT COMPLEX (seria wieloowocowa)

Specjalna seria do jednoczesnego układania i odżywiania włosów. Zawiera kompleks wieloowocowy, dający połysk i elastyczność, prowitaminę B5 regulujący poziom wilgotności, D-panthenol oraz filtr UV chroniąca włosy przed szkodliwymi promieniami.

SO PURE NATURAL BALANCE (do pielęgnacji)

So Pure Natural Balance to linia produktów utworzona po wielu latach intensywnych badań. Ekstrakty roślinne i esencjonalne olejki są jedynymi aktywnymi składnikami. Wiedza o fitoterapii, aromaterapii i homeoterapiii leży u podstaw idei lini So Pure Natura Balance. Ponad 30 bogatych ekstraktów roślinnych i esencjonalnych olejków, ekstrakt z palmy, kokosów i oliwa z oliwek zostały starannie wyselekcjonowane, aby stworzyć produkty So Pure Natura Balance dające w pełni efektywne rezultaty.

 

Dostępne serie:

 • Refreshing – Równowaga i odświeżanie włosów i skóry
 • Renewing – Oczyszczanie i równowaga włosów i skóry
 • Relaxing – Kojenie i równowaga umysłu i ciała
 • Revitalizing – Energia i zapobieganie wypadaniu włosów
 • Restoring – Nawilżanie i równowaga suchych włosów i skóry
 • Retaining – Do włosów kolorowanych
Stylizacja So Pure natura Balance "dar natury dla nowoczesnej stylizacji"

Kompletna gama produktów do stylizacji, zapewniających długotrwały efekt. Zupełnie nowe wykorzystanie naturalnych składników utrwalających. Olejki esencjonalne zapewniają przyjemny owocowy zapach. Laboratoria Keune są pierwszymi, które opracowały gamę produktów do stylizacji, wolną od syntetycznych polimerów i w zupełnie przełomowy sposób wykorzystały naturalne składniki utrwalające. Wszystki produkty z gamy SP są odpowiednie do każdego rodzaju włosów i każdej stylizacji oraz posiadają naturalny owocowy zapach pomarańczy i palmarosy.