Kompletna gama produktów do stylizacji długotrwałej fryzury, wzbogaconych o owocowe esencjonalne olejki pomarańczy i palmarozy.

Aromaterapia - dar natury dla nowoczesnej stylizacji. 

Star Shaper - Moc utrwalenia 7 / Siła połysku 6
Krem do stylizacji, wzbogacony o naturalne organiczne olejki esencjonalne i Olejek Arganowy. Skrobia kukurydziana zapewnia długotrwałą strukturę, mocne utrwalenie i połysk. Przeznaczony do włosów wszystkich długości.

Molding Mud - Moc Utrwalenia 6 / Siła Połysku 3
Pasta umożliwiająca powtórną stylizację, wzbogacona o naturalne organiczne olejki esencjonalne i masło Shea. Długotrwałe utrwalenie. Tworzy strukturę i wrażenie ruchu, dodaje objętości. Pół-matowe wykończenie.

Curl Enhancer - Moc Utrwalenia 2 / Siła Połysku 5
Lekki krem do tworzenia loków, wzbogacony o naturalne organiczne olejki esencjonalne. Układa włosy w sprężyste loki. Podkreśla naturalnie falowane i kręcone włosy oraz te po trwałej. Nawilża i odżywia włosy.

Texture spray - Mocr Utrwalenia 9 / Siła Połysku 7
Mocno utrwalający lakier do włosów, wzbogacony o naturalne organiczne olejki esencjonalne. Rzeźbi i nadaje kształt każdej fryzurze.

Air Foam Strong - Moc Utrwalenia 8 / Siła Połysku 4
Odżywiająca pianka do stylizacji, wzbogacona o naturalne organiczne olejki esencjonalne . Zapewnia objętość i mocne utrwalenie oraz nadaje naturalny połysk.

Defrizz Shine Serum - Moc Utrwalenia 1 / Siła Połysku 9
Serum wzbogacone o naturalne organiczne olejki esencjonalne. Wygładza włos i kontroluje puszenie się. Podkreśla skręt włosów. Zabezpiecza przed przesuszeniem włosów. Intensywnie nabłyszcza proste włosy.

Modulation gel - Moc Utrwalenia 9 / Siła Połysku 8
Ultra mocny żel do układania włosów, wzbogacony o naturalne organiczne olejki esencjonalne. Do stylizacji na sucho i na mokro. Zapewnia objętość i połysk. Mocno utrwala, nie sklejając włosów.