Studio Fryzjerskie Rychter

Studio fryzjerskie RYCHTER

Studio Fryzjerskie RYCHTER powstało w roku 1996 w Łodzi przy ul. Traugutta 9 pod nazwą „Fit Belle”.W roku 2001 siedziba firmy została przeniesiona na ul. Kilińskiego 120 do nowoczesnego, przestronnego lokalu.

Ciągły rozwój i coraz większe zainteresowanie zarówno usługami fryzjerskimi jak i kosmetykami do koloryzacji i pielęgnacji włosów wymógł na nas kolejna zmianę lokalizacji.

Obecnie mieścimy się przy ul. Kilińskiego 136a w zabytkowej kamienicy, gdzie możemy zaoferować naszym klientom więcej przestrzeni i komfortu.

Właścicielem i założycielem studia jest Wilhelm Rychter, międzynarodowy szkoleniowiec KEUNE. Od 2003r. jesteśmy wyłącznym regionalnym przedstawicielem KEUNE na woj. Łódzkie.

Podstawowa zasada przestrzegana w naszym salonie to troska o włosy klientów ich zdrowy i piękny wygląd. Oprócz fachowej wiedzy duży nacisk kładziemy na jakość i markę wykorzystywanych przez nas kosmetyków, dlatego zdecydowaliśmy się na współpracę z renomowaną firmą KEUNE. Po wykonaniu usługi klient ma możliwość zakupienia produktów i przedłużenia efektu uzyskanego w studio w domowym zaciszu. Od początku swego istnienia studio współpracuje z firmą Jott, która jest wyłącznym, na terenie Polski, przedstawicielem kosmetyków KEUNE.

Studio Fryzjerskie Rychter to miejsce, w którym prężnie działający zespół młodych, kreatywnych stylistów doskonale łączy w jedno profesjonalizm i przyjemność, Inspiracją są dla nas forma, kolor i piękno świata tworzonego przez naturę i człowieka. Celem naszej pracy są potrzeby Klientów, w które nieustannie się wsłuchujemy. Klientom oferujemy pełen zakres usług fryzjerskich, zarówno damskich, jak i męskich, stylizację oraz indywidualny dobór fryzur. Służymy fachową poradą w zakresie oceny stanu skóry głowy i włosów. Oferujemy zabiegi regenerujące, czesanie, strzyżenie, farbowanie, balleyage, oraz koki, upięcia, fryzury ślubne i fantazyjne.

Nasza wiedza oraz umiejętności są stale wzbogacane poprzez uczestnictwo w pokazach i szkoleniach, a najnowsze trendy w zakresie mody i techniki fryzjerstwa są natychmiast wykorzystywane w naszym salonie. Nasi pracownicy regularnie uczestniczą w targach oraz szkoleniach branży fryzjerskiej zarówno w Polsce jak i za granicą.

Studio ma w swoim dorobku współpracę w pokazach mody, fryzjerskich sesjach zdjęciowych do filmów fabularnych, reklamowych. Oferujemy szeroki zakres usług fryzjerskich, gwarantujemy miłą i spokojną atmosferę.

 

 

Wirtualny spacer