Nowe produkty do stylizacji włosów Keune

Email PDF

Aby uzyskać włosy o większej objętości wystarczy zastosować kosmetyki z nowej oferty KEUNE. Na lato 2015 KEUNE wprowadza cztery nowe produkty do stylizacji, które zapewniają objętość, połysk i fakturę włosów. 

Nowe produkty serii design oferują dwa rozwiązania:

Zwiększenie objętości:

Keune Design Blow Dry Spray - Spray ochronny do stylizacji włosów. Zapewnia ochronę termiczną i nabłyszcza włosy dając piękny połysk. Skraca czas suszenia i zapewnia bazę do dalszej stylizacji. Spray jest dostępny w opakowaniach o pojemności 200 ml. 

Keune Design Thickening Cream - kosmetyk, który przywraca włosom zdrowy wygląd, odżywia i nadaje włosom nowe życie. Po nałożeniu preparatu na wilgotne włosy i wysuszeniu uzyskujemy włosy o większej objętości, doskonale ożywione i plastyczne. Daje ochronę termiczna podczas stylizacji. Polecany szczególnie dla włosów cienkich i delikatnych. Produkt jest dostępny w opakowaniach o pojemności 200 ml. 

Poprawa struktury:

Keune Design Press Wax - lekki wosk w spray'u nadający włosom objętość i satynowo-matowe wykończenie bez obciążania. Nadaje się do stosowania na krótkich i średniej długości włosach. Pomaga w utrzymaniu zmierzwionej fryzury przez cały dzień. Preparat jest dostępny w opakowaniach o pojemności 100 ml.

Keune Design Texture Cream - lekki krem pozwalający na zmianę kształtu fryzury pozostawiając włosy miękkie, ale z zachowaniem wyraźnych akcentów stylizacji . Polecany do włsów krótkich i średniej długości. Preparat dostępny jest w opakowaniach o pojemności 200 ml.